Strona główna » Milwaukee – narzędzia ogrodnicze

Milwaukee – narzędzia ogrodnicze

Nowość

blank

Szukasz nowych narzędzi ogrodowych? Już je znalazłeś! Milwaukee zapewnia wydajne rozwiązania dla profesjonalistów od niemal stu lat. Nasze narzędzia pozwalają pracować lepiej, szybciej, pewniej i bezpieczniej. Chcemy stworzyć całkowicie bezprzewodowe środowisko pracy z naszymi systemami M12™ i M18™.

Czy bezprzewodowe, przewodowe lub benzynowe narzędzia ogrodowe są lepsze? Wybór źródła zasilania w przypadku narzędzi profesjonalnych to ważna decyzja. Narzędzia zasilane paliwem mogą być szybko naładowane i zapewniają minimalny przestój w pracy. Są jednak głośne, ciężkie i mają wyższe koszty użytkowania. Sprzęt przewodowy to mniejsza emisja oraz nieprzerwane użytkowanie, jednak potrafi być nieporęczny ze względu na przewody; nie oferuje takiej swobody użycia co sprzęt bezprzewodowy. Kable w miejscu pracy stwarzają ryzyko, które rozwiązują narzędzia bezprzewodowe. Akumulatory potrzebują czasu, by się naładować, co generuje większy przestój, jednak można temu zaradzić, zaopatrując się w większą ich liczbę. Jakie są zalety bezprzewodowych narzędzi? Royal Horticultural Society w raporcie z 2017 roku zaleca ograniczenie użycia narzędzi zasilanych paliwem ze względu na zmiany klimatyczne. Sprzęt akumulatorowy daje profesjonalistom takie zalety jak:

– Niższy poziom hałasu – pracuj ciszej w miejscach szczególnie wrażliwych na hałas, takich jak szkoły czy szpitale. Obniżenie poziomu hałasu jest znacznie szybsze niż w przypadku sprzętu zasilanego paliwem, a ryzyko powikłań zdrowotnych związanych z hałasem jest o wiele niższe.
– Niskie koszty użytkowania – wahania cen paliw stwarzają trudności w szacowaniu kosztów użytkowania sprzętów paliwowych. Elektryczność jest tańsza, dodatkowo nie potrzeba opuszczać miejsca pracy, by doładować urządzenie. Narzędzia pobierają prąd tylko wtedy, gdy są bezpośrednio używane.
– Brak emisji – to lepsze dla użytkownika oraz dla środowiska. Niektóre czynności wymagają niskiej emisji, a zasilane akumulatorowo narzędzia na to pozwalają.
– Niski poziom wibracji – mniejsze ryzyko szkód, dotykających dłoni i ramion, wynikających z wibracji. The Health and Safety Executive ocenia, że blisko 2 miliony pracowników w Wielkiej Brytanii jest narażonych na szkody wynikające z wibracji. Przestawienie się na zasilanie akumulatorowe redukuje owo ryzyko. 
– Ograniczona konserwacja – bezszczotkowe silniki są bardzo wytrzymałe. Silniki POWERSTATE™ od Milwaukee redukują też poziom hałasu i szybciej się chłodzą, dzięki czemu mogą pracować całe lata bez konieczności konserwacji.
– Łatwe przechowywanie – brak ryzyka wycieku paliwa i szkód, do jakich to prowadzi. Ponadto zasilanie nie ulegnie zastojowi, gdy nie korzystasz z narzędzia. Które narzędzia ogrodowe są bezprzewodowe? Milwaukee dostarcza szeroką ofertę narzędzi, zaprojektowanych tak, by zapewnić moc, szybkość i wydajność oraz wytrzymałość w najróżniejszych zastosowaniach. Innowacja jest naszym motorem napędowym, a dzięki niej opracowaliśmy bezprzewodowe systemy narzędzi M12™ i M18™.

Gdzie kupić?

Zapraszamy do naszego sklepu w Starogardzie Gdańskim ul. Gdańska12

Tel. kontaktowy 724430444